bez spiny są drugie terminy
mi polski nie jest do niczego potrzebny poprostu poszedłem dzisiaj i napisałem przy okazji szczęśliwie nie robiąc żadnych błedów w treści czy epoce. jak wszystko będzie takie proste dla mnie jak dzisiaj to będzie pięknie

pozdrawiam i miłej nauki
