Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55022
Stary 04.05.2012, 16:07
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Pareiko na 100% zostaje! Zgadza się na obniżkę zarobków, sama Wisła chce przedłużyć umowę. Chavez idzie na sprzedaż w myśl umowy z UD Platense, i my niestety z tego transferu otrzymamy jedynie 35%.
wkurza mnie takie gadanie 35% skąd ty to wiesz?! Bo gówno prawda napisała?!
Odpowiedz cytując