WiślakMyślenice napisał(a):

|
Pareiko na 100% zostaje! Zgadza się na obniżkę zarobków, sama Wisła chce przedłużyć umowę. Chavez idzie na sprzedaż w myśl umowy z UD Platense, i my niestety z tego transferu otrzymamy jedynie 35%.
|
wkurza mnie takie gadanie 35% skąd ty to wiesz?! Bo gówno prawda napisała?!