Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13284
Stary 04.05.2012, 14:53
Po sezonie kadra będzie wyglądać tak:

GK: Pareiko, XXX, XXX
PO: Jovanović, XXX
ŚO: Czekaj, Bunoza, Nalepa, Uryga, XXX
LO: XXX, XXX
ŚP: Sobolewski, Wilk, Chrapek, Jirsak, Garguła
W: Iliev, XXX, XXX, XXX
N: Genkov, XXX, XXX,

Sprzedać przede wszystkim Kirma i Małeckiego. Kupić na atak Etiena Velikonje lub Armando Sadiku.
Reszta z wolnych transferów: Krisztian Nemeth, Dudu, Napoleoni, Janota, Lester Peltier, Ádám Dudás,
Odpowiedz cytując