Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
TheMrSkeyt
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
40
04.05.2012, 13:41
cała obrona do wymiany dramat co oni wyprawiali...
ale z drugiej strony przy szczęściu mogliśmy nawet wygrać choć górnik zdobył 3 punkty zasłużenie
TheMrSkeyt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TheMrSkeyt
Znajdź inne posty napisane przez TheMrSkeyt