Ajax napisał(a):

To jest podobno wypowiedź Cupiała co do akademii piłkarskiej. Żadnych Gwarancji w sporcie nie ma masz rację ale jednak ilość sukcesów Wisły pokazuję że ten nasz klub nie jest tak źle zarządzany, wielu sugerowało że inwestycje w piłkarzy da awans zrobił tak wojciechowski i nie może na podium wskoczyć.
Ale zgadzam się że powinny być zachowane proporcję pomiędzy młodszymi i starszymi zawodnikami Polakami i obcokrajowcami dziś u nas tego nie ma a słowa kudłatego są zapowiedzią kolejnej rewolucji. Mam nadzieję że Probierza nie wywalą bo co dają ciągłe zmiany trenerów i koncepcji widzimy właśnie. IMHO Maaskant by skończył na pudle ale to tylko gdybanie.
|
Obawiam sie:
Bramkarz: Pareiko
Obrona: Jovanovic, Czekaj
Pomoc: Wilk, Brud, Sobolewski, Jirsak
Chcialbym:
Bramkarz: Pareiko
Obrona: Jovanovic, Czekaj
Pomoc: Wilk, Melikson, Iliev
Atak: Genkov