Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55012
Stary 04.05.2012, 13:14
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jacek Bednarz powiedział, że klub przygotowywuje się na pozostawienie 7 piłkarzy na następny sezon, więc kto to może być Jak typujecie Kto powinien zostać

Bramkarz: Kurto na rok (mam nadzieję
Obrona: Chavez, Jovanovic, Czekaj
Pomoc: Melikson, Iliev, Małecki na ławke
Atak: Genkov na ławkę, najlepiej gdyby był 3 napastnikiem w klubie
Jak dla mnie to tyle ...

Reszta out
Myślę, że oni się spodziewają, że Meliksona i Chaveza sprzedadzą. Kurto odejdzie. Pareiko przedłuży kontakt, podobnie jak Sobolewski. Zostanie jeszcze Wilk bo za niego ofert nie będzie, podobnie sytuacja ma się z Czekajem, Jovanoviciem, pewnie z Bunozą. Obawiam się, że zostanie Garguła. Być może uda się sprzedać Kirma.
Odpowiedz cytując