Myślę, że oni się spodziewają, że Meliksona i Chaveza sprzedadzą. Kurto odejdzie. Pareiko przedłuży kontakt, podobnie jak Sobolewski. Zostanie jeszcze Wilk bo za niego ofert nie będzie, podobnie sytuacja ma się z Czekajem, Jovanoviciem, pewnie z Bunozą. Obawiam się, że zostanie Garguła. Być może uda się sprzedać Kirma.