Bardzo ....a dobrze

Niech graja ME.
To co ich czeka w niedziele sprawi, ze wiekszosc zechce do konca zycia grac gdzies w .... daleko od Warszawy

Wiekszosc zlapie kontuzje przed meczem, beda bali sie grac
PS: Ciekawie sie robi w Lechu... tam to dopiero maja rozkminy o dawaniu,ciagnieciu etc.