Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20816
Stary 04.05.2012, 13:00
Bardzo ....a dobrze Niech graja ME.

To co ich czeka w niedziele sprawi, ze wiekszosc zechce do konca zycia grac gdzies w .... daleko od Warszawy Wiekszosc zlapie kontuzje przed meczem, beda bali sie grac

PS: Ciekawie sie robi w Lechu... tam to dopiero maja rozkminy o dawaniu,ciagnieciu etc.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując