Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20815
Stary 04.05.2012, 12:55
kreseq napisał(a):Wyświetl post
PS: 022 Ty tak na powaznie? Przeciez kase sciagaja juz od dawna, to typowe ruchy gdy chce sie zwinac interes.
Tak, na poważnie. Na razie zablokowali wiele środków, ale jednak finansowali kontrakt Ljuboji czy Novo. Finansowali czyli opłacili za kasę z transferów Rybusa czy Borysiuka. A jak ostatecznie wyjdą to taką kasę zabiorą w całości do własnej kieszeni, a my będziemy grać składem wyłącznie z Akademii.

To, że nie dają jakby bonusów czyli kasy z własnego konta - to jasne od dawna. Chodzi o to, że spodziewam, się że w najbliższym czasie nawet całość dochodów z konta Legii może być przelewana do ITI jako spłata tej ich wielkiej inwestycji i pompowania kasy, czyli zwykłej pożyczki pewnie na wielki procent.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując