kreseq napisał(a):

PS: 022 Ty tak na powaznie? Przeciez kase sciagaja juz od dawna, to typowe ruchy gdy chce sie zwinac interes.
|
Tak, na poważnie. Na razie zablokowali wiele środków, ale jednak finansowali kontrakt Ljuboji czy Novo. Finansowali czyli opłacili za kasę z transferów Rybusa czy Borysiuka. A jak ostatecznie wyjdą to taką kasę zabiorą w całości do własnej kieszeni, a my będziemy grać składem wyłącznie z Akademii.
To, że nie dają jakby bonusów czyli kasy z własnego konta - to jasne od dawna. Chodzi o to, że spodziewam, się że w najbliższym czasie nawet całość dochodów z konta Legii może być przelewana do ITI jako spłata tej ich wielkiej inwestycji i pompowania kasy, czyli zwykłej pożyczki pewnie na wielki procent.