syryls napisał(a):

|
Probierz dał do zrozumienia mediom że winni porażki są piłkarze a nie on. Dlatego odsunął piłkarzy z takim powodem, aby "obciążanie" spadło na piłkarzy.
|
I dlatego na konferencji powiedział, że odpowiedzialność za wszystkie ostatnie wyniki bierze na siebie, bo to on jest trenerem?
