Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20814
Stary 04.05.2012, 12:44
0 22 napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie nie. I jestem pewien, że za kilka miesięcy będziemy w czarnej dupie jak się ITI będzie zwijać, bo wyjdzie szydło z worka, że oni też od początku rozumieli to jako pożyczkę, a nie inwestycję. I zacznie się ściąganie ze wszystkiego.
No ale to jest też pytanie czy z marketingowego punktu widzenia, opłacało by się ITI 'utopić' Legię
Zresztą chyba wszędzie w świecie inwestowanie w futbol jest księgowane jako pożyczka
Zresztą my jesteśmy w podobnej sytuacji, nawet nie wiem czy nie gorszej - Gdyby(odpukać), coś się stało Cupiałowi, to przyszłość Wisły jest kompletną niewiadomą

Ogólnie to jest niebezpieczna sprawa, gdy tzw długi , przekraczają realną wartość klubu
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując