|
Jakby tak spojrzeć na mistrzów z ostatnich lat, to nigdy nie było tak, żeby w ostatniej kolejce doszło do zmiany lidera.
2011 - wygrana Wisły z dużą przewagą.
2010 - Lech w przedostatniej kolejce wysunął się na lidera i pewnie wygrał ostatni mecz, w dodatku Wisła zremisowała swój.
2009 - nasze mistrzostwo pewne po 29.kolejce i pewne bezproblemowe zwycięstwo ze Śląskiem które tylko to potwierdziło
2008 - mistrz pewny dużo wcześniej i pewna wygrana na koniec z Sosnowcem
2007 - w przedostatniej kolejce Zagłębie objęło pozycję lidera i w ostatnim meczu jebło o nic nie grającą Legię na Ł3.
2006 - Mistrz Legii pewny po 29.kolejce i na koniec Legia pewna swego odpuściła mecz z Wisłą
2005, 2004 i 2003 - mistrzostwo pewne dużo wcześniej i zwykle Wisła swoje ostatnie mecze wygrywała bez kłopotów (wyjątkiem remis w Poznaniu w 2004, kiedy wymyślili że to był mecz o Superpuchar)
2002 Mistrz pewny w zasadzie 2 kolejki przed końcem.., Legia w ostatniej kolejce zremisowała (tracąc gola dopiero w ostatniej minucie) i wygrała Ligę jednym punktem.
i tak pewnie można by jeszcze wymieniać. Mając w pamięci wydarzenia sprzed 30 lat, kiedy Wisła pozbawiła mistrzostwo braci z Wrocławia, jestem przekonany, że historia się nie powtórzy!
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 04.05.2012 o godz. 12:24.
|