Konkrety. Jakiś link do artykuły bo nie kojarzę nic.
Pamiętam jak chodziłem po forach Zagłębia wtedy bo chciałem zobaczyć jakie jest ich podejście do tego meczu. Przekaz był jasny. Chcieli zepsuć fetę. Nawet jak piłkarze wtedy puścili mecz (w co nie wierze) to kibice na pewno nie.
Ale żyj dalej w tym swoim świecie w którym Wisła jest ZAWSZE pokrzywdzona, media się na niej uparły, wszystkie inne kluby, PZPN i sędziowie.
Edson napisał(a):

I pewnie to ich "zaangażowanie" sprawiło, że już w 23min Kędziora wpakował swojaka. Potem kuchenki mogły się cofnąć i spokojnie czekać na kontry. Nikt się nie doczepiał, że mecz był ustawiony, ale jego przebieg lekko kontrowersyjny, nie sądzisz
Pomijając w ogóle fakt, że trenerem lubinian był amikowiec Bajor.
|
Nie był lekko kontrowersyjny. Bo niby co było tam kontrowersyjnego? Samobój? Ot po prostu Zagłębie miało wtedy słabszy zespół i dlatego przegrało.