mr_kwolf napisał(a):

|
Ekhm, ty tak na serio? Akurat oglądałem ten mecz bo wierzyłem w cud i Zagłębie w żadnym wypadku nie odpuściło. Po prostu Lech wykorzystał sytuacje (miał Lewandowskiego) i dlatego wygrał. Ponadto wtedy kibice Zagłębia nie oczekiwali od swoich piłkarzy oddania meczu, a wręcz przeciwnie. Chcieli punktów żeby zemścić się na swojej wtedy już byłej zgodzie.
|
I pewnie to ich "zaangażowanie" sprawiło, że już w 23min Kędziora wpakował swojaka. Potem kuchenki mogły się cofnąć i spokojnie czekać na kontry. Nikt się nie doczepiał, że mecz był ustawiony, ale jego przebieg lekko kontrowersyjny, nie sądzisz
Pomijając w ogóle fakt, że trenerem lubinian był amikowiec Bajor.