Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20805
Stary 04.05.2012, 12:12
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ekhm, ty tak na serio? Akurat oglądałem ten mecz bo wierzyłem w cud i Zagłębie w żadnym wypadku nie odpuściło. Po prostu Lech wykorzystał sytuacje (miał Lewandowskiego) i dlatego wygrał. Ponadto wtedy kibice Zagłębia nie oczekiwali od swoich piłkarzy oddania meczu, a wręcz przeciwnie. Chcieli punktów żeby zemścić się na swojej wtedy już byłej zgodzie.
I pewnie to ich "zaangażowanie" sprawiło, że już w 23min Kędziora wpakował swojaka. Potem kuchenki mogły się cofnąć i spokojnie czekać na kontry. Nikt się nie doczepiał, że mecz był ustawiony, ale jego przebieg lekko kontrowersyjny, nie sądzisz

Pomijając w ogóle fakt, że trenerem lubinian był amikowiec Bajor.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując