KOALIK napisał(a):

|
Błędem było zwolnienie Moskala. Gra nie była gorsza niż teraz, a widać było, że ma pomysł na ładniejszy styl, tylko do tego nie miał wykonawców i przez co jego pomysły nie mogły być zrealizowane, ale po pewnym czasie efekt punktowy z pewnością byłby lepszy. Mecze w Lubinie, we Wrocławiu mogły się podobać - oczywiście porównując je z najlepszymi spotkaniami w ostatnich miesiącach.
|
Błędem było zwolnienie Maaskanta, co do Moskala mam mieszane uczucia ale w sumie jeśli mieli go zwalniać to po sezonie.
Ale nie zgodzę się co do stylu, w ładnym stylu to my możemy i będziemy przegrywać co z tego że Moskal kazał im grać jak Barcelona jak nie było wykonawców. (Brak strzałów i groźnych akcji pomimo gigantycznej przewagi w posiadaniu) Dobry trener dobiera taktykę do piłkarzy jakich ma a nie forsuję coś na siłę. To był główny grzech Moskala w Wiśle nie miał piłkarzy do grania na jeden kontakt. To wyszło tylko raz w meczu ze Śląskiem który nie murował bramki.
Probierz gwarantuję nam tylko i aż przeciętność. Ale wywalenie go będzie kolejnym błędem niech zagra sezon, pościągać mu piłkarzy pasujących do jego taktyki - gryzienia trawy. Jeśli będzie miał zespół który na mecze z Podbeskidziem i Termalicą zagra na 100% to nawet przegrywając z Legią i Lechem mistrzostwo zdobędziemy.