|
Na tym odsunięciem od składu muisały zaważyć jakieś czynniki spoza 90 minut na boisku w Zabrzu. Taki Paljic, który chyba przecież jest rodzajem gagatka i sowizdrzała, musiał sobie czymś nagrabić w szatni lub na treningach.
Uzasadniając decyzję, Probierz mówił, że oczekuje od zawodników walki na 100% a nie wychodzenia na boisko, bo "lubię sobię pograć". Hej, właśnie to jest postawa wypisz wymaluj Garguły: gram, bo lubię sobie pograć. Ktoś już na tym forum określił jesgo styl jako piłka plażowa. Dokładnie.
|