Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18905
Stary 04.05.2012, 12:09
Na tym odsunięciem od składu muisały zaważyć jakieś czynniki spoza 90 minut na boisku w Zabrzu. Taki Paljic, który chyba przecież jest rodzajem gagatka i sowizdrzała, musiał sobie czymś nagrabić w szatni lub na treningach.

Uzasadniając decyzję, Probierz mówił, że oczekuje od zawodników walki na 100% a nie wychodzenia na boisko, bo "lubię sobię pograć". Hej, właśnie to jest postawa wypisz wymaluj Garguły: gram, bo lubię sobie pograć. Ktoś już na tym forum określił jesgo styl jako piłka plażowa. Dokładnie.
Odpowiedz cytując