Krav napisał(a):

Ciekaw jestem czy to samo mówiłeś przed porażkami z : PBB, Lechią, Górnikiem, Dysko, Koroną, po remisie z Legią grając 45 min z przewagą jednego, później 2 zawodników. Wtedy też rozumiem przeceniłem ? Teraz też nie przeceniłem, po prostu przyzwyczaiłem się, że prezentujemy się aktualnie tak, że nie da sięna to patrzeć. I w tym kontekście porażka ze Śląskiem to żadna niespodzianka.
Swoją drogą - ciekaw jestem analogicznej sytuacji - na Pogoń przyjeżdża Legia, która jest w tej samej sytuacji co Śląsk teraz, i co się dzieje ? Rozumiem, że Pogoń grać, ku.rwa mać, ? Coś takiego hipokryzją nazywamy.
|
Ograliśmy ten sam Śląsk na wyjeździe. Niby czemu nie mielibyśmy tego zrobić u siebie? To takie science-fiction? Owszem, my gramy słabo ale Śląsk tez. Jeszcze dwa tygodnie temu był jednym z najsłabiej punktującym zespół w naszej lidze, wygrał dwa mecze i teraz to już jest zespół poza naszym zasięgiem?