Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20801
Stary 04.05.2012, 12:00
Edson napisał(a):Wyświetl post
Gówno prawda. 2 lata temu jak w ostatniej kolejce Zagłębie olało mecz z Lechem nie przypominam sobie by ktoś tu jeździł po Zagłębiu. Sami w 29.kolejce spieprzyliśmy (a raczej spieprzył pewien łysol) klarowną dla nas sytuacje i było pewne, że miedziowi nie beda gryźli trawy na bułgarskiej, a kuchenki spokojnie ich pykną.

Lech mógł wcześniej zwolnić Bakero, a Ruch i Legia nie grać frajersko.
W 2006 roku w przedostatniej kolejce liczyliśmy na zwycięstwo Górnika z Legią w Zabrzu. Górnik przegrał, my straciliśmy szanse na mistrzostwo. W ostatniej kolejce pokonaliśmy nowego mistrza - Legię.
W 2007 roku nasze zwycięstwo w Bełchatowie w przedostatniej kolejce sprawiło, że Zagłębie wyprzedziło GKS.
W 2008 roku mieliśmy tak kolosalną przewagę na drugą Legią, że nie oglądaliśmy się na innych.
W 2009 roku pamiętny thriller w Gdańsku w przedostatniej kolejce, a także gładkie zwycięstwo ze Śląskiem w ostatniej kolejce.
W 2010 roku Zagłębie w ostatniej kolejce grało w Poznaniu z Lechem. Przegrało... między innymi po golu samobójczym zawodnika Zagłębia w pierwszej połowie.
W 2011 roku mistrzostwo zapewnione na kilka kolejek przed końcem.

Jednak, czy media wtedy krytykowały Górnika, Śląsk, albo Zagłębie?
Czy ktoś docenił zwycięstwo Wisły grającej o nic z GKS?
Odpowiedz cytując