Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20798
Stary 04.05.2012, 11:53
Edson napisał(a):Wyświetl post
Gówno prawda. 2 lata temu jak w ostatniej kolejce Zagłębie olało mecz z Lechem nie przypominam sobie by ktoś tu jeździł po Zagłębiu. Sami w 29.kolejce spieprzyliśmy (a raczej spieprzył pewien łysol) klarowną dla nas sytuacje i było pewne, że miedziowi nie beda gryźli trawy na bułgarskiej, a kuchenki spokojnie ich pykną.

Lech mógł wcześniej zwolnić Bakero, a Ruch i Legia nie grać frajersko.
Ekhm, ty tak na serio? Akurat oglądałem ten mecz bo wierzyłem w cud i Zagłębie w żadnym wypadku nie odpuściło. Po prostu Lech wykorzystał sytuacje (miał Lewandowskiego) i dlatego wygrał. Ponadto wtedy kibice Zagłębia nie oczekiwali od swoich piłkarzy oddania meczu, a wręcz przeciwnie. Chcieli punktów żeby zemścić się na swojej wtedy już byłej zgodzie.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 04.05.2012 o godz. 12:00.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując