kreseq napisał(a):

|
Prawda jest taka ze teraz najglosniej o oddanie meczu piszcza te pokemony, ktore w razie oddania takiego spotkania przez Lecha czy Polonie W nazwaly by zespol oddajacy ....AMI
|
Gówno prawda. 2 lata temu jak w ostatniej kolejce Zagłębie olało mecz z Lechem nie przypominam sobie by ktoś tu jeździł po Zagłębiu. Sami w 29.kolejce spieprzyliśmy (a raczej spieprzył pewien łysol) klarowną dla nas sytuacje i było pewne, że miedziowi nie beda gryźli trawy na bułgarskiej, a kuchenki spokojnie ich pykną.
Lech mógł wcześniej zwolnić Bakero, a Ruch i Legia nie grać frajersko.