Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20797
Stary 04.05.2012, 11:47
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka ze teraz najglosniej o oddanie meczu piszcza te pokemony, ktore w razie oddania takiego spotkania przez Lecha czy Polonie W nazwaly by zespol oddajacy ....AMI
Gówno prawda. 2 lata temu jak w ostatniej kolejce Zagłębie olało mecz z Lechem nie przypominam sobie by ktoś tu jeździł po Zagłębiu. Sami w 29.kolejce spieprzyliśmy (a raczej spieprzył pewien łysol) klarowną dla nas sytuacje i było pewne, że miedziowi nie beda gryźli trawy na bułgarskiej, a kuchenki spokojnie ich pykną.

Lech mógł wcześniej zwolnić Bakero, a Ruch i Legia nie grać frajersko.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując