Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20796
Stary 04.05.2012, 11:46
Nikt w Warszawie nie ma wiary w mistrzostwo i nie mowie o tym ale o tym jak ludzie pisza o "wbieganiu na murawe, samobojach itp".
Jak to szlo... "Kazdy ma prawo zadac od Was... " No tak, ale sa odstepstwa od normy

To ze Wy gracie pyte, ze wystawicie rezerwowych, ze namawiacie pilkarzy do oddania meczu to juz inna sprawa.
Nie zdziwcie sie potem tylko jak Was media zjedza i znowu bedzie ze te cale media takie uwziete na ta biedna niewinna Wisle.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 04.05.2012 o godz. 11:49.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując