Nikt w Warszawie nie ma wiary w mistrzostwo i nie mowie o tym ale o tym jak ludzie pisza o "wbieganiu na murawe, samobojach itp".
Jak to szlo... "Kazdy ma prawo zadac od Was... " No tak, ale sa odstepstwa od normy
To ze Wy gracie pyte, ze wystawicie rezerwowych, ze namawiacie pilkarzy do oddania meczu to juz inna sprawa.
Nie zdziwcie sie potem tylko jak Was media zjedza i znowu bedzie ze te cale media takie uwziete na ta biedna niewinna Wisle.