wanciak86 napisał(a):

|
Co się działo na trybunach..
|
Oj działo się działo! Lechia dała koncert i na boisku i na trybunach.
Obok mnie siedziało incognito trzech legionistów, sądząc po ich reakcjach na boiskowe wydarzenia. Miałem niezły ubaw obserwując ich miny
