Przeceniacie wpływ piłkarzy Wisły na wynik tego meczu. Nie mamy praktycznie żadnego zdrowego obrońcy, piłkarze nie walczą o nic, myślami są na wakacjach. Śląsk z kolei odwrotnie, przyjadą zmobilizowani, a o zwycięstwo u nas w tym sezonie naprawdę nietrudno. Wygrywało tu Podbeskidzie, frajerzy z Kielc, Górnik, Legia wywiozła remis w 9. To Śląsk jest faworytem, nie Wisła, więc wszelkie dywagacje na temat oddania czy nie oddania meczu nie maja sensu. Oczywiście mistrzostwa życzę Śląskowi.
