Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20790
Stary 04.05.2012, 11:20
mr_kwolf - Masz racje, cokolwiek zrobi Wisla bedzie zle, ale to tez wina niepelnosprawnych umyslowo ktorzy na publicznym forum glosno mowia o oddaniu spotkania. Potem niech sie nie dziwia ze media zmieszaja ich z blotem i nazwa jak tam sobie beda chcialy.

Prawda jest taka ze teraz najglosniej o oddanie meczu piszcza te pokemony, ktore w razie oddania takiego spotkania przez Lecha czy Polonie W nazwaly by zespol oddajacy ....AMI

Sytuacja stricte wymyslona : Wisla strzela bramke w 80 minucie... Co wtedy? Gwizdy,wbiegniecie na boisku,Malecki pakuje samoboja z polowy boiska a Pareiko idzie na kawe ?

Wystarczylo wystawic mlody sklad a nie robic takie szopki.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 04.05.2012 o godz. 11:22.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując