mr_kwolf - Masz racje, cokolwiek zrobi Wisla bedzie zle, ale to tez wina niepelnosprawnych umyslowo ktorzy na publicznym forum glosno mowia o oddaniu spotkania. Potem niech sie nie dziwia ze media zmieszaja ich z blotem i nazwa jak tam sobie beda chcialy.
Prawda jest taka ze teraz najglosniej o oddanie meczu piszcza te pokemony, ktore w razie oddania takiego spotkania przez Lecha czy Polonie W nazwaly by zespol oddajacy
....AMI
Sytuacja stricte wymyslona : Wisla strzela bramke w 80 minucie... Co wtedy? Gwizdy,wbiegniecie na boisku,Malecki pakuje samoboja z polowy boiska a Pareiko idzie na kawe

?
Wystarczylo wystawic mlody sklad a nie robic takie szopki.