Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 04.05.2012, 11:13
No to teraz mamy głównych winowajców niepowodzenia. Ci piłkarze kreowani są na takich "loserów" już od dawien dawna, nawet kiedy jeszcze sezon nie był przegrany. Później mieliśmy na rozkładzie Legię i Lecha. Jakoś nie udało się nam zdobyć kompletu, chociaż graliśmy z przewagą.

Gdyby w Wiśle został Moskal, to dzisiaj mogłoby to wyglądać zupełnie inaczej. Jednak trzeba wypalić (nomen omen) trawę, którą zostawili po sobie Holendrzy. Grunt na pewno będzie żyźniejszy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując