Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1450
Stary 04.05.2012, 11:12
Odsunąć tych co w przyszłym sezonie nie będą grali jest łatwo, ale czemu do tej grupy nie poleciał Garguła? Bo co Polak i do teorii nie pasuje? Bo co ma w przeciwieństwie do innych kontrakt długi?
Odpowiedz cytując