|
Tu sie zgadzam w pelni. Solidny trener po ostatniej rundzie, a nie w srodku obecnej. Jeden, dwoch nowych zawodnikow i patrzac na poziom tej ligi, wyniki osiagane przez reszte stawki, spokojnie mozna bylo obronic mistrzostwo juz nie mowiac o grze w pucharach. Byc moze mozna byloby liczyc na rozstawienie, w ktorejs z decydujacych rund pucharowych. A tak, jak zwykle w Wisle "dzien swistaka". Znowu wszystko od nowa..
Coraz bardziej zaczynam wierzyc, ze Cupial jest zakladnikiem swoich doradcow, ktorzy realizuja przez takie a nie inne ruchy w Wisle, swoje brudne interesy. Nie wierze, ze mozna tak nie czuc pilki lub byc tak naiwnym i podejmowac takie decyzje.
Odsuniecie zawodnikow jest bardzo dobra decyzja. Moja opinia jest taka, ze to przez ich olewactwo, wybieranie sobie meczow, Wisla konczy sezon w tym miejscu. To nie Moskal, nie Probierz, nie zmiany trenerow tylko zwykle "mam to w dupie" po tym jak nie udalo sie awansowac do LM. Sprezyli sie na derby, na kilka innych spotkan. A tak to sobie wybierali.
I z perspektywy czasu Malecki mial 100% racji, wypowiadajac swoje slowa na temat zaangazowania niektorych w druzynie.
Ostatnio edytowane przez nesta : 04.05.2012 o godz. 10:39.
|