Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55003
Stary 04.05.2012, 10:17
No nic sprzedamy Meliskona i będziemy grali tym Danielem "nie na sprzedaż" Brudem, to jakieś chore w ogóle mówić w nowoczesnej piłce że kupujemy tylko Polaków, Wyjściowa 11:

Pareiko

Jovanović - Cleber - Marcelo - Jovanic

Paulista - Melikson - Cantoro - Uche

Genkov - Penksa

Równie szybo można skleić 11: dobrych Polaków, słabych Polaków, słabych obcokrajowców.

Od razu zaznaczam że pisałem to na szybko i "na kolanie"

Czekaje Brudy i cała reszta nas nie uratuję.

Ciekawe co za tuzy piłkarskie przyjdą do nas w przyszłym sezonie
Odpowiedz cytując