Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18896
Stary 04.05.2012, 10:01
Z zawieszeniea jest taki plus, ze wszystkich 4 panów nie zobaczymy już w Wiśle, czyli Jaliens dostanie kase i niech spier... .
Odpowiedz cytując