Łukasz Garguła napisał(a):
|
Trójkolorowi radzą sobie dobrze z drużynami będącymi faworytami pojedynków, co udowodnili w rywalizacjach z Białą Gwiazdą. „Górnik postawił wysoko poprzeczkę, a ponadto mobilizuje się podwójnie na mecze z faworytami, ale z drugiej strony gubi punkty z teoretycznie słabszymi” – mówił. „Nie powinniśmy przegrać tego spotkania, ani zagrać tak, jak wszyscy widzieli. Patrząc na dzisiejsze wyniki, to przy naszym zwycięstwie w niedzielę byłaby szansa na czwarte miejsce. Pozycja ta dawałaby nam szansę na grę w europejskich pucharach. Przed nami jednak ostatni mecz, który gramy u siebie. Chcemy zakończyć ten sezon udanie dla nas, czyli prezentując się dobrze na boisku i zdobywając komplet punktów” – zapewnił.
|
1. Śląsk 53
2. Ruch 52
3. Lech 51
4. Legia 50
Gdzie tu czwarte miejsce i puchary by były?
