Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18895
Stary 04.05.2012, 09:58
Łukasz Garguła napisał(a):
Trójkolorowi radzą sobie dobrze z drużynami będącymi faworytami pojedynków, co udowodnili w rywalizacjach z Białą Gwiazdą. „Górnik postawił wysoko poprzeczkę, a ponadto mobilizuje się podwójnie na mecze z faworytami, ale z drugiej strony gubi punkty z teoretycznie słabszymi” – mówił. „Nie powinniśmy przegrać tego spotkania, ani zagrać tak, jak wszyscy widzieli. Patrząc na dzisiejsze wyniki, to przy naszym zwycięstwie w niedzielę byłaby szansa na czwarte miejsce. Pozycja ta dawałaby nam szansę na grę w europejskich pucharach. Przed nami jednak ostatni mecz, który gramy u siebie. Chcemy zakończyć ten sezon udanie dla nas, czyli prezentując się dobrze na boisku i zdobywając komplet punktów” – zapewnił.
1. Śląsk 53
2. Ruch 52
3. Lech 51
4. Legia 50

Gdzie tu czwarte miejsce i puchary by były?
Odpowiedz cytując