Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1443
Stary 04.05.2012, 09:56
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
ja się pytam gdzie odsunięcie Bruda i Garguły
To swoją drogą, ale zastanawiające jest teraz to, jeżeli odsuwamy 3 obrońców od składu, to kim my mamy zagrać ze Śląskiem w obronie? Palijc zagrał chyba najprzyzwoiciej z tych wszystkich obrońców, choć parę razy źle się ustawiał i puszczał "prezesa" Nakulmę prawą flanką. Ale żeby odsuwać go od składu?

Widocznie Pan Michał zauważył jeszcze inny niepokojący fakt niż złą grę na boisku...
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując