TOMEK 11 napisał(a):

|
ja się pytam gdzie odsunięcie Bruda i Garguły
|
To swoją drogą, ale zastanawiające jest teraz to, jeżeli odsuwamy 3 obrońców od składu, to kim my mamy zagrać ze Śląskiem w obronie? Palijc zagrał chyba najprzyzwoiciej z tych wszystkich obrońców, choć parę razy źle się ustawiał i puszczał "prezesa" Nakulmę prawą flanką. Ale żeby odsuwać go od składu?
Widocznie Pan Michał zauważył jeszcze inny niepokojący fakt niż złą grę na boisku...