Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 04.05.2012, 09:55
Probierz dał do zrozumienia mediom że winni porażki są piłkarze a nie on. Dlatego odsunął piłkarzy z takim powodem, aby "obciążanie" spadło na piłkarzy. Ten gościu nie trzyma się z piłkarzami jak Moskal czy choćby Maaskant który próbował tworzyć dobrą atmosferę. Mecz przegrał Probierz z piłkarzami, nie sami piłkarze, to on wystawił tak beznadziejny skład, zresztą jak zobaczyłem ustawienie Wisły to złapałem się za głowę, Probierz: "eksperymenty". Wisła wygrywa nie eksperymentuje!
Odpowiedz cytując