|
Probierz dał do zrozumienia mediom że winni porażki są piłkarze a nie on. Dlatego odsunął piłkarzy z takim powodem, aby "obciążanie" spadło na piłkarzy. Ten gościu nie trzyma się z piłkarzami jak Moskal czy choćby Maaskant który próbował tworzyć dobrą atmosferę. Mecz przegrał Probierz z piłkarzami, nie sami piłkarze, to on wystawił tak beznadziejny skład, zresztą jak zobaczyłem ustawienie Wisły to złapałem się za głowę, Probierz: "eksperymenty". Wisła wygrywa nie eksperymentuje!
|