Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20783
Stary 04.05.2012, 09:51
Kreseq, nie wiem czemu na szczęście? Pod względem sportowym kolejne chude lata się szykują, więc jedynie możemy się cieszyć z tego, że spławią kilku aparatczyków ajtijajowskich i nic więcej. Kolejna miotła, po której przyjdzie inna ekipa, niekoniecznie lepsza od obecnej.
Odpowiedz cytując