mitmichael napisał(a):

|
Jak tego nie wyrzysta ktoras z 3 druzyn co sa przed Legią to miano frajera roku z Legii przejdzie na te druzyny - bo lepszej okazji wymarzyc sobie nie mogli
|
Jaja sobie robisz ?

Oni sa ROZBICI i beda mieli taki kociol w niedziele ze sie ZESRAJA.
Wisla podklada sie/gra rezerwami ze Slaskiem, Lech wygrywa i Ruch tez.
Wszystko, lacznie z mistrzostwem jest juz jasne.
Na cale szczescie czekamy teraz na trzesienie ziemi u Nas
