Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20782
Stary 04.05.2012, 09:28
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak tego nie wyrzysta ktoras z 3 druzyn co sa przed Legią to miano frajera roku z Legii przejdzie na te druzyny - bo lepszej okazji wymarzyc sobie nie mogli
Jaja sobie robisz ? Oni sa ROZBICI i beda mieli taki kociol w niedziele ze sie ZESRAJA.
Wisla podklada sie/gra rezerwami ze Slaskiem, Lech wygrywa i Ruch tez.

Wszystko, lacznie z mistrzostwem jest juz jasne.

Na cale szczescie czekamy teraz na trzesienie ziemi u Nas


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując