irman napisał(a):

|
Tylko że jakoś w grze drużyny geniuszu trenera Probierza za cholerę nie widać. Od czasu jego przyjścia nie zmieniło się nic. Jak była padlina tak jest. Pewnie już z Moskalem wyglądałoby to nieco lepiej.
|
Z Tym szrotem co mamy to nie oczekuj od Niego, ze cos zrobi jak Tym panienkom z Lameyem na czele nawet sie wczoraj biegac nie chciało.