Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16819
Stary 04.05.2012, 08:18
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Ale jaja Postpezetperowski aparatczyk robi z siebie piłsudczyka. Szkoda tylko że nie napisał w jakiej roli widzi sam siebie: Sławoja-Sładkowskiego, Dęba-Biernackiego czy może Nikodema Dyzmy.
Ty jak zwykle ,nie odniesiesz sie do trafnego porównania ,tylko musisz napisać kim jest Nałęcz ,kim był jego ojciec, czy miał dziadka w Wehrmachcie ,na kogo głosował 10 lat temu . Nawet jakby to powiedziała Matka Teresa z Kalkuty ,nie zmienia to faktu ,że analogia jest trafna i w tych kilku zdaniach trafnie opisał rzeczywistość. Co do Piłsudzkiego to nie wiem czy wiesz ,ale był on przedstawicielem PPS czyli Polskiej Partii Socjalistycznej ,czyli jakby ująć tamte lata w dzisiejsze ramy ,był lewicowcem