Worcester napisał(a):

domin_czyzyny
a tata jest wazniejszy od mamy?
skasuj posta, bo bedzie wstyd jak to ktoś z zewnątrz przeczyta.
|
Racja, ale w moim zdaniu coś jednak prawdy było.
Oczywiście, nie wyobrażam sobie składu innego, niż ME w niedzielę

i wspólne święto z WKS-em.