0 22, nie taaaa, tylko
tak. Doinformuj sie i zobacz. Od nieco ponad roku skonczylo sie pozyczanie pieniedzy od ITI. Nie ma co, pare lat jak ta lala
Te puchary i Borysiuk was uratowaly, by gdyby nie to byscie kolejny sezon z kilkunastomilionowa strata zaliczyli.
Tak na boku, jesli ITI nie pozycza pieniedzy od kilku lat, to kto zaplacil za "truskawkowy zaciag"? Kto utrzymywal akademie w czasie gdy klub byl na kilkunastomilionowym deficycie?
wwf
Cytat:
|
Dlatego śmieszą mnie teraz wypowiedzi na Legijnych forach że to super i niech ITI wypir***dala. JESZCZE LEGIONIŚCI BĘDĄ TĘSKNIĆ ZA ITI
|
Beda, beda
