Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20778
Stary 04.05.2012, 04:05
0 22, nie taaaa, tylko tak. Doinformuj sie i zobacz. Od nieco ponad roku skonczylo sie pozyczanie pieniedzy od ITI. Nie ma co, pare lat jak ta lala
Te puchary i Borysiuk was uratowaly, by gdyby nie to byscie kolejny sezon z kilkunastomilionowa strata zaliczyli.

Tak na boku, jesli ITI nie pozycza pieniedzy od kilku lat, to kto zaplacil za "truskawkowy zaciag"? Kto utrzymywal akademie w czasie gdy klub byl na kilkunastomilionowym deficycie?


wwf
Cytat:
Dlatego śmieszą mnie teraz wypowiedzi na Legijnych forach że to super i niech ITI wypir***dala. JESZCZE LEGIONIŚCI BĘDĄ TĘSKNIĆ ZA ITI
Beda, beda
Odpowiedz cytując