Jestem ciekaw jak Solorz teraz zareaguje. Wiosna pokazala ze Slask POTRZEBUJE wzmocnien, i... tyle. Kiedy inwestowac jak nie teraz
kreseq
Cytat:
Nie moze, chyba ze wierzysz ze nikt klubu z Warszawy, ktory ma stadion, pewne puchary i tlumy kibicow nie kupi Gorzej wiec byc nie moze.
|
No wlasnie ze moze byc.
Po pierwsze, Legia sie bilansuje tylko wtedy gdy gra w fazie grupowej LE lub przytula kilka mln euro z transferow. Przy budzecie na obecnym poziomie (ok .70 mln zlotych) to byc moze i to i to musi byc (LE, transfery).
Po drugie, Legia az takich tlumow kibicow nie ma. 20 tysiecy sredniej frekwencji to jest jakas nowa jakosc w polskim futbolu?
Po trzecie, na Legii wciaz dosc duze znaczenie maja tzw. ultrasi, i to moze niektorych chetnych odstraszac. Tracisz czas i zdrowie na klub, by potem banda troglodytow wyzywala Cie od zydow?
Po czwarte, nie macie pewnych pucharow, tylko pewne eliminacje. A na eliminacjach do LE zarabia sie grosze.
Reasumujac, potencjalny kupiec musi byc przygotowany nawet nie na brak zyskow, ale na straty. Nie mowie ze to jest pewnik, ale bardzo realna opcja. Mowiac prosciej;
cos co przynosi (lub zawiera duze ryzyko) straty nie jest atrakcyjna inwestycja.
Moze sie zdarzyc np. tak ze ITI zacznie wyprzedawac w Legii wszystko co warte (Wolski, Zyro, itd.) by choc troche zmniejszyc dlug. No bo nie sadze by ktos chcial dac za Legie 100 czy 200 mln zlotych.
A moze ktos bedzie chcial? A moze, a moze....
Opcji jest wiele, ale gadanie ze gorzej juz byc nie moze to puste slowa nie majace nic zwiazanego z rzeczywistoscia. Jakby was kupil Wojciechowski czy jakis Solorz to dopiero bys plakal
0 22
Cytat:
|
1. Od paru lat nie pompuje.
|
A dokladnie od wiosny 2011 roku
A wiec; el.LM- Slask, el.LE- Legia, Lech, Ruch
Hmm, najwieksze szanse na faze grupowa ma... Lech. No tak, rozstawienie robi swoje...