Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20774
Stary 04.05.2012, 01:13
Ruch albo Slask...Lecha nie licze, bo musialy by sie potknac obie ekipy, a to w praktyce nie jest mozliwe. Wszystko w nogach kopaczy, mi to szczerze obojetne. Warto zauwazyc, ze w przyszlym sezonie o MP bedzie niezwykle latwo...u nas ciecia i zmiana priorytetow, w Legii wycofanie sie ITI, z DyskoPolo odchodzi JW, w Slasku praktycznie 0 naklady ze strony Solorza, w Lechu wyprzedaz latem(Wojtkowiak, Rudnev, Stilic i prawdopodobnie Arboleda out).
Odpowiedz cytując