martin_6 napisał(a):

|
ITI, co by o nich nie mówić, pompuje w klub co roku wielką kasę i jest ona przeznaczana na transfery czy szkolenie, o czym na przykład u nas można pomarzyć. Że jest ona przejadana przez niekompetentnych ludzi to inna kwestia.
|
1. Od paru lat nie pompuje.
2. Gigantyczna kasa jest od lat przejadana, wystarczy spojrzeć ile kasy przyszło ze sprzedaży kilku graczy.
Dlatego gorzej nie będzie
