Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20771
Stary 04.05.2012, 00:06
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
ITI, co by o nich nie mówić, pompuje w klub co roku wielką kasę i jest ona przeznaczana na transfery czy szkolenie, o czym na przykład u nas można pomarzyć. Że jest ona przejadana przez niekompetentnych ludzi to inna kwestia.
1. Od paru lat nie pompuje.
2. Gigantyczna kasa jest od lat przejadana, wystarczy spojrzeć ile kasy przyszło ze sprzedaży kilku graczy.

Dlatego gorzej nie będzie
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 04.05.2012 o godz. 00:11.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując