Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20767
Stary 03.05.2012, 23:31
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ja .......ę, co się porobiło.... ....a, realny mistrz dla Wronek i nie mówię tego bez przekonania. Oby i Śląsk i Ruch wygrały swoje mecze...Jak Boga kocham, niech jeżeli naszym przyjdzie do głowy poważne granie, chociaż Ruch wygra, bo nie zdzierżę mistrza w takich okolicznościach dla Lecha. I najgorszy bynajmniej nie jest fakt, że Lech ma taką passę, jaką ma, a że ojebał Śląska w dwumeczu w dziwnych okolicznościach!


WKS!!!
Tez tego nie zdzierze. Barany jeszcze kilka tygodni temu nie byli w stanie strzelic bramki a teraz mieliby lige wygrac

Fakt, Slask w dwumeczu z Amica niezle przekrecony. I cos czuje, ze bedziemy miec niedziele cudow i kalosze beda krecic waly.
Odpowiedz cytując