!!IRIVER!! napisał(a):

Ja .......ę, co się porobiło.... ....a, realny mistrz dla Wronek i nie mówię tego bez przekonania. Oby i Śląsk i Ruch wygrały swoje mecze...Jak Boga kocham, niech jeżeli naszym przyjdzie do głowy poważne granie, chociaż Ruch wygra, bo nie zdzierżę mistrza w takich okolicznościach dla Lecha. I najgorszy bynajmniej nie jest fakt, że Lech ma taką passę, jaką ma, a że ojebał Śląska w dwumeczu w dziwnych okolicznościach!
WKS!!!
|
Tez tego nie zdzierze. Barany jeszcze kilka tygodni temu nie byli w stanie strzelic bramki a teraz mieliby lige wygrac
Fakt, Slask w dwumeczu z Amica niezle przekrecony. I cos czuje, ze bedziemy miec niedziele cudow i kalosze beda krecic waly.