Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20758
Stary 03.05.2012, 22:52
Ciekawe, czy Solorz skusi się na pójście za ciosem w razie ewentualnego mistrzostwa, czy raczej podejdzie do sprawy na chłodno i nie spróbuje dorzucić trochę grosza do interesu. Pewnie to drugie. Dobrze, że przynajmniej Śląsk byłby rozstawiony w II rundzie, to jest szansa nie zakańczać sezonu pucharowego po pierwszych dwóch spotkaniach.

Co bu nie mówić, generalnie drużynom typu Śląska (słaby atak pozycyjny) nigdy się dobrze nie grało w pucharach przeciwko drużynom z trzeciego futbolowego świata, więc w przypadku ich mistrzostwa byłoby groźnie już od samego początku...natomiast przy dwóch, trzech konkretnych wzmocnieniach Śląsk miałby realną szansę na Fazę Grupową LE, bowiem mimo braku rozstawienia w III rundzie rywale w stylu BATE, Helsingborgs, Żliny, Cluj, a nawet Partizana przy odrobinie szczęścia byłyby do wyeliminowania.
Odpowiedz cytując