Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20757
Stary 03.05.2012, 22:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
pan "pseudo patriota" Gwiaździsty musi ukąsić właśnie Polaka, który akurat nie jest głównym winowajcom (albo największym) słabej gry Legii.
Panu pseudo-patriocie a pisząc wprost - kosmicie z manią prześladowczą, chwilowo wyjebała się teoria o tym jak wszystko jest poustawiane pod 'warszawkę', więc tworzy nowe

A sezon faktycznie przedziwny...tak to jest jak nie jest prosto kupić meczu i 'domknąć' sezonu.Mimo różnych budżetów, poziom jest wyrównany a wyniki są loterią, choć w przypadku Legii to nawet o loterii ciężko pisać, gdy są w stanie wygrać 1 mecz z 8. - Jedyna drużyna z czołówki, która prezentowała równą formę

Mistrza najpewniej zdobędzie Śląsk i to nie będzie trzeba się doszukiwać w tym nawet podkładki.Nasi tym wspaniałym(a tak na prawdę mega chujowym- tylko wynik był jak trzeba)występem w derbach, zakończyli sezon, co dziś pokazali.

Angmir napisał(a):Wyświetl post
Jakby Wisła zabrała teraz Śląskowi mistrza po tylu latach, to dla wielu byłby to już chyba koniec zgody między klubami.
Nie pisz rzeczy o których nie masz pojęcia.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując