Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20750
Stary 03.05.2012, 22:26
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A gdzie jest też dzisiaj ten "fan club" Wolskich , Żyr, akakdemii sportowych itp. ? Jak domek z kart rozpadł sie ten wzór do naśladowania dla niektórych.
Ciekawe że nie napisałeś gdzie jest Blanco czy Novo którzy mieli zastąpić "słabe" polskie drewna jak Rybus, Borysiuk czy Komorowski tylko przywalasz się jak zawsze do polskich kopaczy. Akurat Wolski sam jeden w tej rundzie dał więcej niż takie tuzy jak Novo czy Blanco.

Zawsze mnie zadziwiała twoja nienawiść do polskich piłkarzy i kompletny bezkrytycyzm wobec obcokrajowców. Nawet jeśli są dużo gorsi i bardziej przepłaceni od Wolskiego taki Novo czy Blanco pan "pseudo patriota" Gwiaździsty musi ukąsić właśnie Polaka, który akurat nie jest głównym winowajcom (albo największym) słabej gry Legii.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 03.05.2012 o godz. 22:29.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując