|
Legia sama sobie winna jest, skoro przed runda wiosenną pozbywa sie trzech wyróżniających zawodników (Rybus,Komorowski,Borysiuk) to niech ma do siebie pretensje.Niechcianymi już nigdzie na zachodzie zawodnikami (Nacho Novo i Blanco) nie zastąpi sie ich. Wiem że nasze kluby żyją ze sprzedaży zawodników ale jakby Legia utrzymała skład z jesieni i zdobyła MP to miałaby duże szanse powalczyc o LM
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.05.2012 o godz. 22:23.
|