Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16816
Stary 03.05.2012, 22:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Lansowanie się prokremlowskich bonzów przy okazji euro jest Twoim zdaniem w naszym interesie? Bo co ciekawe jest też w interesie Putina.

Jak inaczej proponujesz skłonić ich do przestrzegania cywilizowanych zasad? Czy olać zasady? Bo nie należy mieszać sportu i polityki. Poszedł byś oglądać mecz z kimś kto olewa wszelkie normy?
Akurat Janukowycz oskarżany o prorosyjskość prowadzi bardziej niezależną od Rosji politykę niż tak teraz mitologizowana Tymoszenko, która z Putinem dogadywała się doskonale.

W naszym interesie jest Ukraina będąca jak najdalej od Moskwy. Na swoim podwórku jak dla mnie mogą sobie robić co chcą, ich sprawa. A jak będziemy ich bojkotować i odpychać, to wpychamy ich tym samym w objęcia Rosji (tak, wiem, a sama narracja pada dziś z ust usłużnych telewizyjnych ałtorytetów, nic nie poradzę, raz na jakiś czas nawet oni mogą przypadkiem powiedzieć coś z sensem).
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!