|
podoba mi sie postawa Janukowycza że nie daje sie ugiac i nie wypuszcza na wolnośc Tymoszenko. W Polsce tylko i mówią o umowie gazowej z Rosją. A co z pieniędzmi z budżetu, które Tymoszenko przelała na konto wspólnika w szwajcarskim banku? Opublikowano jej rozmowę na ten temat, z jej głosem. Wszyscy muszą mieć taką samą odpowiedzialność przed Sądem. A za przekręty z finansami publicznymi jeszcze bardziej
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.05.2012 o godz. 22:44.
|