Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20739
Stary 03.05.2012, 22:04
Jose napisał(a):Wyświetl post
Juz się zaczyna spuszcanie nad Amicą. Że Amica wraca do Europy! I zapewne Amicą będą się bardziej spuszczać niż drużyną która zagra w el.LM. Dla kibiców Amici puchary są ważniejsze niż MP.
Tak się nad tą waszą 'amiką' spuszczają, że w części poświęconej w zamyśle Lechowi w Multilidze, biadolili nad formą Wisły i czemu Probierzowi nie wyszło. Więc przestań płakać Jose na zapas niczym w podstawówce bo już dorosłym? chłopcem chyba jesteś. No i w niedzielę czeka Cię pierwszy raz, nie wypada
Odpowiedz cytując