Jose napisał(a):

|
Juz się zaczyna spuszcanie nad Amicą. Że Amica wraca do Europy! I zapewne Amicą będą się bardziej spuszczać niż drużyną która zagra w el.LM. Dla kibiców Amici puchary są ważniejsze niż MP.
|
Tak się nad tą waszą 'amiką' spuszczają, że w części poświęconej w zamyśle Lechowi w Multilidze, biadolili nad formą Wisły i czemu Probierzowi nie wyszło. Więc przestań płakać Jose na zapas niczym w podstawówce bo już dorosłym? chłopcem chyba jesteś. No i w niedzielę czeka Cię pierwszy raz, nie wypada
