Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20738
Stary 03.05.2012, 22:03
Mistal napisał(a):Wyświetl post
Panowie, dla mnie totalnym wstydem byłoby jesli ten mecz byłby puszczony przez nas Slaskowi, brzydze się korupcja a to niestety nie byłoby niczym innym jak pewnego rodzaju korupcja. Jesli Slask zasługuje na mistrzostwo to pewnie wygra z naszymi patalachami i je zdobędzie ale niech to zrobi uczciwie albo wcale.
Wstydem? kvrwa jak sobie przypomne jak nas- kibiców potraktowali jeśli chodzi o superpuchar to marzę o tym żeby mecz ze Śląskiem wyglądał w ten sposób ,że wyjdzie młoda ekstraklasa na ten mecz! Wisła z Krakowa to Śląska druga połowa ! TRZEJ KRÓLOWIE WIELKICH MIAST RZĄDZĄ ! Mistal tylko się nie popłacz.
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 03.05.2012 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując