Mistal napisał(a):

|
Panowie, dla mnie totalnym wstydem byłoby jesli ten mecz byłby puszczony przez nas Slaskowi, brzydze się korupcja a to niestety nie byłoby niczym innym jak pewnego rodzaju korupcja. Jesli Slask zasługuje na mistrzostwo to pewnie wygra z naszymi patalachami i je zdobędzie ale niech to zrobi uczciwie albo wcale.
|
Wstydem? kvrwa jak sobie przypomne jak nas- kibiców potraktowali jeśli chodzi o superpuchar to marzę o tym żeby mecz ze Śląskiem wyglądał w ten sposób ,że wyjdzie młoda ekstraklasa na ten mecz! Wisła z Krakowa to Śląska druga połowa ! TRZEJ KRÓLOWIE WIELKICH MIAST RZĄDZĄ ! Mistal tylko się nie popłacz.