|
Po dzisiejszym meczu spokojnie mozemy oddac Meliksona bo jak widac nastepcy - na przyklad Brud sa gotowi wypelnic luki i godnie reprezentowac barwy Wisly! Ha! Brawo Panie Jacku! Taki Brud nie tylko zastapi Meliksona a takze to Polak i nawet po przegranym meczu sie poplacze!!
Super!
|